woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
gardeshgari
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۲۹:۲۰

مشهورترين تور اندونزي، تور بالي است. شهر بالي از پرطرفدارترين مناطق گردشگري جهان است كه به دفعات جايزه بهترين جزيره مجلل جهان را به خود اختصاص داده است.
از آن جايي كه اين جزيره داراي سواحلي چشم نواز، طبيعتي بكر و رستوران ها و هتل هاي باشكوه مي باشد، همواره تور بالي را به يكي از اولويت هاي انتخاب براي جهان گردان قرار داده است.
رتبه پنجمين ساحل زيبا جهان، به سواحل «نوسادوا» در اين جزيره اختصاص دارد كه يكي از دلايل انتخاب تور بالي براي توريست ها تماشا اين ساحل مي باشد و اين ساحل از جذابيت خاصي براي گردشگران برخوردار است.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۷:۱۳

ليسبون پايتخت كشور پرتغال و نيز بزرگ ترين شهر آن مي باشد. يكي از تورهاي پر طرفدار در اين كشور تور ليسبون است كه هرساله گردشگران تور ليسبون از اين منطقه بازديد مي كنند. اين شهر كه شهري پيشرفته و مبتني بر اصول شهرسازي به حساب مي آيد، حدود 3 هزار نفر ساكن دارد كه از اين تعداد 565 هزار نفر در مركز شهر و حدود 3 هزار نفر در اطراف آن سكونت دارند. اين شهر هم اكنون از جهات مختلف اهميت فراواني پيدا كرده و به‌عنوان دومين قطب اقتصادي در منطقه محسوب مي شود كه توريست هاي تور ليسبون را مجاب به سفر به اين منطقه مي كند. اين شهر ثروتمند ترين كشور پرتغال است و از جمله شهرهاي مهم اتحاديهٔ اروپا مي باشد، به‌ طوري كه حدود ۴۵% از توليدات كشور مختص ليسبون است. شهر ليسبون قطب سياسي كشور پرتغال بوده و دولت پرتغال در اين شهراستقرار دارد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۴۳:۵۳

گردشگران تور اسپانيا بهتر است بدانند اين كشوري‌ واقع جنوب غربي اروپا در شبه‌جزيره ايبري و از اعضاي اتحاديه اروپا است. حكومت رسمي اسپانيا، پادشاهي اسپانيا و پايتخت آن، مادريد مي‌باشد. اين كشور از شمال با فرانسه و آندورا، در جنوب با جبل‌الطارق در غرب با پرتغال، و مراكش و هم‌ چنين داراي مرزهاي دريايي مشترك در شرق با درياي مديترانه، و در غرب و شمال با اقيانوس اطلس است.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۸:۵۰

شهر اودسا يكي از شهرهاي بندري اكراين در كنار درياي سياه واقع شده است. اين شهر يكي از مناطق محبوب براي گردشگران تور اودسا مي باشد. شهر اودسا در حدود يك ميليون نفر جمعيت دارد و يكي از چهار شهر بزرگ اكراين محسوب مي شود كه گردشگران تور اودسا از سراسر دنيا براي بازديد از اين منطقه به آن سفر مي كنند. مساحت كلي اين شهر حدود 240 كيلومتر مربع بوده و بلند ترين منطقه آن 65 متر ارتفاع دارد.


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۷:۱۸

دومين شهر بزرگ تركيه آنكارا و همچنين پايتخت تركيه مي باشد كه اين شهر قلب سياسي سرزمين ترك ها است و از شهر هاي پر گرشگر تركيه مي باشد كه سالانه تعداد زيادي گردشگران تور آنكارا به اين شهر مي آيند و از زيبايي ها تفريحات اين شهر نهايت لذت را مي برند. 
آنكارا شهري جديد و نسبتا مدرن تركيه است كه ترك هاي استانبولي و كردهاي زيادي در خود جاي داده كه گزينه اي عالي براي توريست هاي تركيه مي باشد و دليلي محكمي براي انتخاب تور آنكارا توسط گردشگران است. 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۵۰:۲۴

كشور جمهوري ارمنستان در قفقاز جنوبي قرار گرفته است و پايتخت آن شهر ايروان است. ارمنستان در ميان درياي سياه و درياي خزر قرار گرفته است و در واقع مرز آسيا و اروپاست.زبان ارمني زبان رسمي كشور ارمنستان است. و سالانه گردشگران زيادي با تور ايروان به اين شهر سفر مي كنند 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۰:۴۹:۱۴

باتومي شهري بندري بر كرانه درياي سياه و در كشور گرجستان است و در جنوب غربي گرجستان و در ساحل درياي سياه واقع شده است و از طريق اين بندر ارتباطات تجاري و مسافرتي خود را با قاره اروپا وديگر قاره ها انجام مي دهد.باتومي را مي توان يكي از زيباترين و توريست پذيرترين بنادر و شهر هاي قفقاز ناميد. 
دولت گرجستان در سال هاي اخير با برنامه ريزي هاي توريستي عالي شهر باتومي را با تمام زيبايي هاي اين شهر به دنيا معرفي كرده است.خصوصا تور باتومي طرفداران زيادي را در بين مسافران ايراني به دست آورده است.يكي از پرطرفداراترين جاذبه هاي تور باتومي ساحل دريا و بلوار اصلي شهر مي باشد. 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۲:۳۵

برج ايفل به مناسبت صدمين سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد كه البته مخالفان مشهور زيادي از قبيل شارل گارنيه داشته است. نام اين برج فوق العاده نيز بر اساس نام طراح آن گوستاو ايفل انتخاب شده است. در ادامه مي خواهيم چند تا از نكات جالب در مورد ايفل را براي شما گردشگران تور فرانسه بازگو كنيم. گوستاو ايفل ابتدا طرح اوليه برج ايفل را به بارسلون اسپانيا براي نمايشگاه  اكسپو داد كه آن ها به دليل عجيب بودن طرح و گران بودن هزينه ي ساخت آن رد كردند. اين برج اوايل ساخت به رنگ قرمز بوده كه طي يك سال با 60 تن رنگ آن را برج قهوه اي تبديل كردند. با توجه به ارتفاع بلندي كه اين برج دارد سبب شد در سال 1953 مردمان فرانسه مراسم تاج گذاري ملكه را به صورت زنده تماشا كردند. 


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۰:۱۶

براي سفر با تور بلژيك لازم است اطلاعاتي جامع و كلي در رابطه با اين كشور داشته باشيد با لحظه آخر همراه شويد تا اطلاعات لازم براي مسافرت با تور بلژيك را در اختيارتان قرار دهيم 
بلژيك يكي از كشور هاي سلطنتي دنيا مي باشد، اين كشور در شمال اروپا واقع شده است و از كشور هاي بنيانگذار اتحاديه اروپا و همچنين بنيانگذار پيمان آتلانتيك شمالي (ناتو) محسوب مي شود. تاريخچه اين كشور به 50 سال قبل از ميلاد مسيح باز مي گردد و ساكنان آن در گذشته از قوم سلت بوده اند. گردشگران تور بلژيك بايد بدانند شهر بروكسل پايتخت اين كشور و مقر اصلي اتحاديه اروپا است


برچسب‌ها: ،

نويسنده :mehrave
تاريخ: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۹:۳۱

آب و هواي تفليس در بهار: شهر تفليس در فصل بهار ، ماه مارس بهترين و مطلوب ترين آب و هوا را داراست .آب و هواي تفليس در اين ماه معتدل و مناسب مي باشد به طوري كه در فصل بهار تفليس از تمامي كشور هاي همسايه گردشگر دارد . گرجي ها بهترين زمان سفر براي گردشگران تور تفليس را فصل بهار مي دانند. 
آب و هواي تفليس در تابستان : مثل خيلي نقاط ديگر دنيا آب و هواي تفليس در فصل تابستان بسيار گرم و داغ مي باشد و به مسافرين تور تفليس توصيه نمي شود. ولي اگر علاقه مند به جشن ها و كارنوال هاي شادي با بهترين موسيقي و خواننده هاي دنيا هستيد مي توانيد تابستان را براي صفر خود به اين كشور انتخاب كنيد. 


برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]